[mtitle]HOW TO SHOP[/mtitle]

[quicksteps style="how_to_shop"]

[quickstep number="1" color="#CD2122"] Login or create new account. [/quickstep]

[quickstep number="2" color="#CD2122"] Review your order. [/quickstep]

[quickstep number="3" color="#CD2122"] Payment & FREE shipment [/quickstep]

[/quicksteps]

If you still have problems, please let us know, by sending an email to support [ @ ] website.com . Thank you!

[mtitle]SHOWROOM HOURS[/mtitle]

Mon-Fri 9:00AM - 6:00AM
Sat - 9:00AM-5:00PM
Sundays by appointment only!

Utwórz konto

*

*

*

*

*

*

Nie pamiętam hasła

*

Promocja Noworoczna

 

PAKIET 5 DNIOWY
NOWY ROK W UNIEJOWIE

 

 

Koniec roku kalendarzowego zbliża się wielkimi krokami. Zapraszamy Cię do Uzdrowiska Uniejów Park gdzie czeka szampańska zabawa do białego rana w towarzystwie wyjątkowego zespołu muzycznego, konkursów oraz wielu innych atrakcji. Piękna sala balowa, wyszukane menu oraz wyśmienita obsługa sprawią, że ta noc na zawsze pozostanie w Państwa pamięci. To będzie wyjątkowa noc! Zapraszamy Cię do naszego Uzdrowiska, tu każdy pobyt to doskonały odpoczynek i relaks od pełnych pośpiechu codziennych chwil. Zrelaksuj się i skorzystaj z uzdrowiskowego klimatu, relaksacyjnych zabiegów i spędź ten czas jak tylko chcesz… 

 

Uzdrowisko Uniejów Park to lepsze jutro.

 

PAKIET NOWOROCZNY 28.12.2017-02.01.2018 ZAWIERA:

 • 5 noclegów w komfortowych apartamentach 2 pokojowych z aneksem kuchennym oraz balkonem lub 5 noclegów w pokojach 1, 2 osobowych
 • całodzienne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja)
 • opieka pielęgniarska/fizjoterapeuty/dietetyka
 • bezpłatny dostęp do strefy SPA: jacuzzi, sauna sucha i sauna parowa, słoneczna łąka
 • 2 karnety na baseny w Termach Uniejów
 • Szampański Bal Sylwestrowy
 • Pakiet Atrakcji

 

 
Regulamin Akcji Promocyjnej
 „ZAGRAJ Z NAMI


 
 

 

 1.  Organizator promocji: Uzdrowisko Uniejów Park, 99-210 Uniejów, ul. Zamkowa 7
 2.  Nazwa promocji: „ZAGRAJ Z NAMI”
 3.  Czas trwania promocji: Promocja trwa od 20 listopada 2017 r. do 26 listopada 2017r.
 4.  Zasięg terytorialny Promocji:  Promocja obejmuje terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.
 5.  Produkt biorące udział w promocji: Pakiet Noworoczny Uzdrowiska Uniejów Park
 6.  Adresaci (uczestnicy) promocji: Adresatami Promocji są osoby mieszkające na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.
 7.  Szczegółowe warunki promocji: 
  • Promocja, objęta niniejszym Regulaminem, polega na możliwości zakupienia Pakietu Noworocznego z możliwością otrzymania dodatkowo nagrody
  • Zdobycie nagrody polega na przejściu przez następujący proces promocji:
   1. Zarezerwowanie pakietu promocyjnego Uzdrowiska Uniejów Park
   2. Wybraniu karty A,B.C
   3. Odebraniu nagrody, która kryje się pod kartą

Pozostałe warunki promocji: 

  • ORGANIZATOR każdorazowo ustala z uczestnikiem promocji warunki rezerwacji.
  • Nadzór nad prawidłowością przeprowadzenia Promocji sprawować będzie ze strony ORGANIZATORA:

   Anna Jaros
   tel. +48 63 288 89 59

 1. Udział w promocji oznacza akceptację warunków określonych w niniejszym Regulaminie.
 2. Treść niniejszego Regulaminu będzie udostępniona Adresatom Promocji w siedzibie ORGANIZATORA.
 3. Reklamacje dotyczące przebiegu Promocji mogą być składane wyłącznie na piśmie pod rygorem nieważności – listem poleconym do ORGANIZATORA najpóźniej w terminie do 14 dni od dnia zakończenia Promocji.
 4. Reklamacje rozpatrywać będzie Komisja powołana przez ORGANIZATORA, w terminie 14 dni od daty otrzymania reklamacji. Rozstrzygnięcia Komisji są ostateczne i wiążące. Od rozstrzygnięcia Komisji odwołanie nie przysługuje.
 5. ORGANIZATOR zastrzega sobie prawo wcześniejszego odwołania Promocji lub jej przedłużenia bez podania przyczyny.
 6. We wszystkich sprawach nie uregulowanych Regulaminem decyzje rozstrzygającą podejmuje ORGANIZATOR.
 7. Niniejsza promocja nie jest grą losową, loterią fantową, zakładem wzajemnym ani loterią promocyjną, których wynik zależy od przypadku (przeprowadzenie losowania) w rozumieniu art. 2 ustawy z dnia 29 lipca 1992 o grach losowych i zakładach wzajemnych (Dz.U. Nr 68, poz. 341 z późn. zm.).
 8. Niniejszy Regulamin wchodzi w życie z dniem 20 listopada 2017
 9. UCZESTNICTWO W PROMOCJI WIĄŻE SIĘ Z JEDNOZNACZNYM ZAAKCEPTOWANIEM REGULAMINU PROMOCJI I WYRAŻENIEM ZGODY NA PRZETWAŻANIE DANYCH OSOBOWYCH DLA POTRZEB NIEZBĘDNYCH DO PRZEPROWADZENIA PROCESU PROMOCJI

Podopieczni Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko” nabierają sił w Uniejowie

 

Kraków, Warszawa, Nowy Targ to tylko niektóre miejscowości, z których przyjechali podopieczni Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko” do Instytutu Zdrowia Człowieka w Uniejowie. Jak do tej pory, z tegorocznych, letnich turnusów skorzystało pięcioro podopiecznych fundacji wraz z opiekunami. Część z nich Uniejów odwiedza już po raz drugi. Wśród wyjątkowych osób z fundacji jest pani Anna Krupa z córeczką. Pani Ania jest nauczycielką języka angielskiego, bohaterką wielu reportaży telewizyjnych i pierwszą kobietą w Polsce, która nie mając rąk skoczyła ze spadochronem z wysokości 4 tys. metrów!

 

Miło widzieć Panią ponownie w naszym Uzdrowisku.

A.K. Cieszę się bardzo, że wspólnie z córką możemy korzystać z gościnności Instytutu Zdrowia Człowieka w Uniejowie. Dziękujemy kierownictwu instytutu.

 

Czy oferta instytutu spełnia Wasze oczekiwania?

A.K. Oferta IZC jest bardzo różnorodna, a same zabiegi przeprowadzane bardzo skrupulatnie. Czyste i wygodne pokoje, smaczne obiady, bardzo miła obsługa i super atmosfera w całym ośrodku to duży komfort dla kuracjuszy. Jesteśmy bardzo zadowolone. Duży ogród, leżaki, jacuzzi, sauna, możliwość wypożyczenia roweru, a nawet książki, to wszystko sprawia, że właściwie nie ruszając się poza teren instytutu można dobrze odpocząć i nabrać sił.

 

Co szczególnie podoba się w Uniejowie?

A.K. W Uniejowie każdy może znaleźć coś dla siebie; spokój w zacisznym miejscu z dala od tłumów lub super zabawę w towarzystwie. Można tutaj oczywiście wyszaleć się w wodzie na basenach, ale także znaleźć odrobinę wytchnienia i spokoju w pięknym parku. W tym roku zwiedziłyśmy również zamek, kościół, a także spacerowałyśmy ścieżką edukacyjną.

 

Czy Anna Krupa odwiedzi jeszcze kiedyś Uniejów?

A.K. Oczywiście. Słyszałam, że mają powstać u was nowe inwestycje. Z przyjemnością przyjedziemy i zobaczymy.

 

Życzę dużo zdrowia.

 

Krótką pogawędkę uciął Mirosław Madajski 

 

Profilaktyka łódzkie

Uzdrowisko Uniejów Park bierze udział w kolejnym programie w ramach, którego pacjenci mogą skorzystać z porady rehabilitacyjnej podczas, której lekarz przeprowadzi wywiad z pacjentem oraz badanie przedmiotowe. Na podstawie uzyskanych informacji będą zlecane pacjentowi maksymalnie 5 zabiegów fizjoterapeutycznych dziennie przez okres 2 tygodni (10 dni), z zakresu m. in.: kinezyterapii indywidualnej, zabiegów fizykoterapeutycznych z zakresu ciepłolecznictwa, krioterapii, hydroterapii, leczenia polem elektromagnetycznym, ultradźwiękami, laseroterapii, masażu klasycznego i wibracyjnego, a także inne - rekomendowane zgodnie z osiągnięciami najnowszej wiedzy i praktyki rehabilitacyjnej.

 

Jeśli jesteś dorosłym mieszkańcem województwa łódzkiego ze schorzeniami układu kostno – stawowego, mięśniowego i tkanki łącznej, posiadającym skierowanie do poradni rehabilitacyjnej skorzystaj z „Programu zwiększenia dostępności świadczeń gwarantowanych z zakresu rehabilitacji wśród mieszkańców województwa łódzkiego”

Termin wizyty będzie uzależniony od kolejności zapisów.
Szczegółowe informacje www.profilaktyka.lodzkie.pl

CZYTAJ WIĘCEJ
program rehabilitacja 2017 


Program w całości finansowany ze środków Samorządu Województwa Łódzkiego.
Realizacja Programu trwa do końca listopada 2017 roku lub do wyczerpania środków finansowych.

Zaproszenie na XXVI Kongres Uzdrowisk Polskich w Wysowej-Zdroju w dniach 5-7.10.2017r. - specjalna promocja w dniach 3-17 lipca 2017

Szanowni Państwo,

w imieniu Stowarzyszenia Unia Uzdrowisk Polskich - organizatora wiodącego XXVI Kongresu Uzdrowisk Polskich oraz organizatorów wspierających: „Uzdrowiska Wysowa S.A.”, Izby Gospodarczej „Uzdrowiska Polskie”, Stowarzyszenia Gmin Uzdrowiskowych RP, a także współorganizatorów, tj. Wójta Gminy Uście Gorlickie, Stowarzyszenia In Aqua Sanitas - Uzdrowisko Wysowa, mam zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w tegorocznym Kongresie Uzdrowisk Polskich, który odbędzie się w Wysowej-Zdroju w dniach 5 - 7 października pod hasłem „Uzdrowiska i lecznictwo uzdrowiskowe w świetle współczesnych wyzwań zdrowotnych i społeczno- gospodarczych”.

 

Uprzejmie informujemy również, że w dniach 3.07.2017 - 17.07.2017 mamy dla Państwa specjalną promocję dla Wystawców – przy zgłoszeniu drugiej i kolejnej osoby koszty uczestnictwa wynoszą 650 zł od osoby.

Ilość miejsc ograniczona.

Więcej informacji na stronie: http://suup.pl/

NOWOŚĆ - KOSMETYKI Uzdrowiska Uniejów Park.

NOWOŚĆ - KOSMETYKI Uzdrowiska Uniejów Park


Krem do twarzy na dzień i na noc


Krem przeznaczony jest do pielęgnacji skóry twarzy i szyi. Jego formuła SHEACTIVE zawiera składniki aktywne: olej kokosowy, olej arganowy, d-pantenol, ekstrakt ze skrzypu polnego, ekstrakt z borówki.

Regularnie stosowany wpływa korzystnie na elastyczność naskórka oraz intensywnie nawilża skórę. Pielęgnuje ją, regeneruje i odżywia. Poprawia ogólny wygląd i kondycję skóry. Krem BARDZO DOBRZE się rozprowadza i wchłania.

 

Krem do rąk  


 Jego specjalna formuła SheActive zawiera składniki aktywne: ekstrakt ze skrzypu polnego, masło shea, d-pantenol, lanolina, olej rycynowy i olej słonecznikowy.

Regularnie stosowany poprawia ogólny wygląd i kondycję dłoni. Intensywnie natłuszcza, zmiękcza i uelastycznia skórę. Krem dobrze się rozprowadza i wchłania.

 

BĄDŹ PIERWSZY! ZAMÓW JUŻ TERAZ    +48 63 288 89 59

WYPRZEDZIĆ SMUTEK

Startuje 6 edycja programu profilaktyki depresji „Wyprzedzić Smutek”. Od maja do końca października mieszkańcy Małopolski, którzy odczuwają smutek i obniżony nastrój, który nie chce samoistnie przeminąć mają możliwość skorzystania z bezpłatnych konsultacji u specjalistów.

Mieszkańców Muszyny i okolic zapraszamy do Sanatorium "Muszyna" !
Żeby skorzystać z konsultacji, wcale nie trzeba mieć potwierdzonej depresji. Wystarczy chęć sprawdzenia swojego stanu psychicznego.

 

ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ I UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ 

tel: (18) 471 42 05  wew. 100

PRZECIWDZIAŁAJ DEPRESJI !

 

 


Więcej informacji na stronie: http://www.profilaktykawmalopolsce.pl/depresja

 

PoZDROWIEnia dla seniorów

 

 

 Zapraszamy do projektu „PoZDROWIEnia dla seniorów”

W ramach projektu Seniorzy wezmą udział w spotkaniach, wykładach o charakterze profilaktyki zdrowotnej oraz w zajęciach aktywności fizycznej - Nordic Walking, zajęcia na sali gimnastycznej, zajęcia na basenie. Zajęcia będą trwały od 01 lipca 2017 r. do 30 września 2017 r. 


Warunkiem uczestnictwa w projekcie jest złożenie w Biurze Zadania zlokalizowanego w "Uzdrowisko Muszyna nad Popradem" ul. Mściwujewskiego 1, 33-370 Muszyna następujących dokumentów rekrutacyjnych:
a. wypełnionego formularza zgłoszeniowego,
b. zezwolenie na publikację wizerunku i przetwarzanie danych osobowych. 

Dokumenty rekrutacyjne

Udział w projekcie jest bezpłatny.


Ewa Pajor - Wywiad

Zacznę trochę nietypowo, a mianowicie od tego. Co Panią skłoniło do przyjazdu do naszego Uzdrowiska?

- Na jednym z ostatnich treningów w rundzie jesiennej doznałam urazu stawu skokowego. Przez tydzień rehabilitowałam się w klubie. Od 20 grudnia miałyśmy przerwę  w meczach wiec automatycznie dostałyśmy wolne z klubu . Dostałam pozwolenie w klubie aby dokończyć rehabilitacje w domu. Chciałam jak najszybciej wrócić do zdrowia i również spędzić święta w domu . Od razu pomyślałam o Instytucie Zdrowia w Uniejowie. Wykonałam telefon do mojego byłego trenera Piotra Kozłowskiego który skontaktował sie z Wami, opowiedział o mojej sytuacji, a Uzdrowisko Uniejów Park za co bardzo dziękuje zaoferowała mi pomoc . 

Co Panią najbardziej urzekło i z czego jest Pani najbardziej zadowolona? 

- Jestem zadowolona z przebiegu całej rehabilitacji. Miałam do dyspozycji wszystkie urządzenia które pomogły mi w doprowadzeniu mojego stawu skokowego do perfekcyjnego  stanu . Również panie rehabilitantki , które ćwiczyły ze mną codziennie bardzo mi pomogły.  Widać, ze w Uzdrowisku wszystko działa na najwyższym poziomie. 

Co prawda święta Bożego Narodzenia były już dawno ale czy spędziła je Pani, spokojnie z daleka od piłki? 

- Świata spędziłam w rodzinnie i spokojnie. Nie pamiętam kiedy tak długo byłam w domu . Na pewno teraz gdy jestem w Niemczech często wracam myślami właśnie do magicznego czasu podczas Świat. 

 

 

 

To, że w naszym kraju jest trudno być sportowcem wie każdy, kto zajmuje się tym zawodowo, a jak wygląda to w piłce nożnej – żeńskiej piłce nożnej?

-Nie od dziś wiemy, że w Polsce żeńska piłka jest mało popularna . Ale z roku na rok to się poprawia i jest coraz lepiej.

14 kwietnia 2012 roku zadebiutowała Pani w Ekstralidze, wchodząc do gry w 55. minucie w wygranym meczu przeciwko drużynie AZS PSW Biała Podlaska strzelając dwie bramki, pierwszą dwie minuty po wejściu na boisko. Jakie to uczucie być najmłodszą zawodniczką Ekstraklasy, która z takim rozmachem wchodzi w poważny świat piłki?

- Niesamowite uczucie! Marzyłam o tym aby zadebiutować w Ekstralidze i stało się to wcześniej niż się spodziewałam. Po prostu chciałam wejść w końcu na boisko i cieszyć się gra. Udało sie strzelić 2 bramki to dodało mi pewności siebie i kopa do cięższej pracy . 

Pani kariera to piękny przykład jak osiągać sukces ciężką pracą. Na rozegranych w czerwcu 2013 roku Mistrzostwach Europy do lat 17 zdobywa Pani wraz z reprezentacją Polski U-17 złoty medal, a chwilę później 9 października otrzymuje Pani nagrodę UEFA Under-17 Golden Player dla najlepszej piłkarki w Europie do lat 17. Czy gdy zdobywa się takie cele, czasami młodzi rezygnują z dalszego wysiłku i rozwoju. Co Panią motywuje do dalszej pracy?

- Gdy zdobywa sie medale i wyróżnienia chce sie jeszcze więcej i więcej. Potrzeba poświęcenia i ciężkiej  pracy . Motywuje mnie każda minuta spędzona na murawie, każdy udana akcja, asysta, czy gol. Każdy sukces z drużyna smakuj wyśmienicie . Motywują mnie moi najbliżsi którzy zawsze mi kibicują i są ze mną. Motywuje mnie moje cele i marzenia!

 

 

Oczywiste jest dla każdego kto panią widział, że posiada Pani wielki talent. Natomiast w wygranym meczu Polska-Słowacja 2:0 kiedy zrobiły Panie pierwszy krok w stronę Euro 2017 popisała się Pani piękną asystą. Na ile to treningi i ciężka praca, automatyzm, a na ile boiskowa fantazja charakteryzująca takich piłkarzy jak Leo Messi czy też Neymar?

- Talent to jedno, ale najważniejsza jest praca, to ona pomaga nam się rozwijać. Każda Piłkarka czy tez piłkarz ma w coś w sobie oryginalnego co jest tylko jego, ale bez ciężkiej codziennej pracy nie byli by wstanie tego pokazać.

 

 

W czerwcu 2015 kolejny sukces i krok w dalej - podpisała dwuletni kontrakt z VfL Wolfsburg. Czy było trudno się przystosować do nowych warunków?

- Tak było ciężko. Wszystko było dla mnie nowe, nieznane. Język , drużyna i  miejsce . Wszystkiego  powoli sie uczyłam .  

Po prawie dwuletnim doświadczeniu w Niemczech, jakie widzi Pani różnice i perspektywy dla tego sportu w Polsce? 

Różnice oczywiście są. Wysoka intensywność na każdym treningu. Podejście do każdej najmniejszej sprawy. Kobieca piłka w Polsce i Niemczech to całkiem inny świat.

 

 

 

 

Jak jest Pani prywatnie? Czym się Pani interesuje? Co Pani robi w wolnej chwili? Jak Pani godzi życie prywatne z życiem zawodowym?

-  Prywatnie jestem spokojną dziewczyną. Sport towarzyszy mi przez cały czas. Uwielbiam oglądać mecze, nie tyko piłkarskie. Każdy polski akcent w sporcie mnie interesuje. Trenujemy raz lub dwa razy dziennie w zależności od przygotowanego wcześniej planu. Większość mojego dnia spędzam w klubie na treningu i dodatkowych ćwiczeniach. Później mam czas na odpoczynek i regenerację sił na kolejny dzień, aby dać z siebie maksimum możliwości podczas treningu. Dwa razy w tygodniu uczęszczam na lekcje języka niemieckiego razem z kilkoma koleżankami z klubu.

Czy staje Pani czasem w szranki z męską częścią tego sportu?

-Zdarza sie, ze podczas okresu przygotowawczego gramy gry kontrolne przeciwko mężczyznom. Są to jednak specyficzne mecze. Mężczyźni jak wiadomo przewyższają nas pod względem motorycznym jak i fizycznym, ale kobiety są bardzo dobre technicznie jak i taktycznie bardzo zdyscyplinowane.

Jakie plany na najbliższy czas, 

- Trenować ciężko na treningu aby podczas meczu dawać z siebie wszystko i jak najwięcej dla zespołu! 

…a jakie na kolejne lata? Ma Pani jakieś marzenia związane z Pani zawodem? 

- Marzenia , oczywiście ze mam!  Ale wolę zostawić je dla siebie. 

Czy chciałaby Pani coś przekazać naszym kuracjuszom?


Przede wszystkim dużo, dużo zdrowia, bo ono jest najważniejsze! 

Pogody ducha i uśmiechu każdego dnia!

 

 

FINANSUJEMY ZDROWIE

Finansujemy zdrowie w Uzdrowisku Uniejów Park

 

 Chcesz wiedzieć więcej zadzwoń
 22 266 83 70

 

Uzdrowisko Uniejów Park wprowadza nową usługę, która w znaczący sposób może pomóc Państwu w optymalnym wykorzystaniu naszych zabiegów i powrotu do zdrowia. Nasza placówka oferuje obecnie system ratalny na wszystkie usługi:

·         medycyna estetyczna,

·         porady dermatologiczne

·         balneologia;

·         estetyka;

·         odnowa psychobiologiczna – SPA (pobyty relaksacyjno-rekreacyjne);

·         rehabilitacja schorzeń narządu ruchu;

·         rehabilitacja po mastektomii;

·         leczenie ambulatoryjne w ramach poradni specjalistycznej dermatologicznej

 

Finansowanie odbywa się w 3 prostych krokach.

Jak działa system finansowania i płatności ratalnych MediRaty?

Zdolność kredytowa.

Dla Pacjenta lub osoby zaciągającej zobowiązanie na rzecz Pacjenta (np. rodzic względem dziecka, kluczowym warunkiem korzystania z finansowania w systemie MediRaty jest posiadanie zdolności kredytowej.

Formalności w 4 minuty.

Potwierdzenie zdolności kredytowej na usługi medyczne w przypadku systemu MediRaty jest proste i trwa zaledwie 4 minuty.
Wystarczy telefon do Konsultanta: 22 266 83 70 (pon.-pt. 8-20, sob. 9-14).

Ułatwiony dostęp do prywatnych klinik w całej Polsce.

Dobra historia kredytowa i stałe dochody dają ogromne możliwości korzystania z prywatnej opieki zdrowotnej oraz usług klinik urody, gabinetów rehabilitacyjnych. Jedna, kilkuminutowa rozmowa z Konsultantem MediRat może rozwiązać sprawę finansowania.

 

Chcesz wiedzieć więcej zadzwoń pod nr tel.:  22 266 83 70 (pon.-pt. 8.00-20.00) lub wypełnij FORMULARZ (link do formularza https://www.mediraty.pl/jak-to-dziala/) konsultanci MediaRat oddzwonią.

KONKURS Wyślij życzenia - zgarnij wspomnienia

 

Złóż życzenia świąteczno-noworoczne
dla Gości Uzdrowiska Uniejów Park

Boże Narodzenie to piękny czas. Ich wyjątkowość tkwi przede wszystkim w tradycji przekazywanej przez pokolenia i niezwykłej atmosferze. Święta to przede wszystkim czas spędzony z bliskimi, z rodziną. To czas, kiedy na stole pojawiają się takie potrawy, których nie jadamy na co dzień; makówki, moczka, kapusta z grochem, karp. To również czas, w którym możemy sobie pozwolić na odrobinę szaleństwa i sprawienie przyjemność np. Gościom w Uzdrowisku Uniejów Park. To po prostu Piękny Czas! 

 

Dlatego Uzdrowisko Uniejów Park, które jest z pacjentami od ponad 4 lat postanowiło zorganizować dla swoich Gości wielką niespodziankę - wyjątkowe i niepowtarzalne życzenia świąteczno-noworoczne, których autorem możesz zostać właśnie TY! 

 

Jak możesz obdarować naszych kuracjuszy uśmiechem?

Wystarczy, że wykonasz trzy proste kroki:

 

 1. Polub naszego facebooka www.facebook.com/UzdrowiskoUniejowPark/
 2. Bądź kreatywny i stwórz wyjątkowe życzenia (film, zdjęcie)
 3. Wyślij życzenia na adres marketing@izc.pl

 i oczywiście odbierz nagrodę:

 Weekend - „Chwila Zapomnienia” w Uzdrowisku Uniejów Park

Proponujemy Państwu niezapomniany czas relaksu spędzony w Uzdrowisku Uniejów Park, który przyniesie relaks dla ciała oraz wyciszenie i ukojenie zmysłów. Błogi nastrój, rozluźnienie, chwila zapomnienia o obowiązkach dnia powszedniego to wszystko czego potrzebujemy.

 Co obejmuje NAGRODA: 

 • Słodką niespodzianka w dniu przyjazdu
 • Dwa noclegi w komfortowych apartamentach 2 pokojowych z aneksem kuchennym oraz balkonem lub w pokojach 1 lub 2 osobowych
 • Całodzienne wyżywienie (3 posiłki)
 • Bezpłatny dostęp do SPA: jacuzzi, sauna sucha i sauna parowa, natryski wrażeń, słoneczna łąka
 • „Wieczorki muzyczne” w kawiarni umilające wolny czas
 • Chwila relaksu przy aromatycznej herbacie podanej w kawiarni
 • Zabiegi pielęgnacyjne:
  • 1x relaksujący masaż Medy Jet ,
  • 1x kąpiel relaksacyjna,
  • zabieg na twarz oraz regenerujący - odżywczy zabieg na ciało

 Sprawmy, aby nasi Goście dostali jak najwięcej życzeń i aby wszystkie się spełniły! Zajmie Wam to kilka sekund, a naszym Gościom przyniesie to wiele radości gdy będą je czytać.  Najpiękniejsze, życzenia opublikujemy na naszej stronie www.izc.pl oraz na naszym profilu facebooka.  


 Zapraszamy i zachęcamy do zabawy!

Pobierz regulamin konkursu.

 

TOP